Spádový regál Multiline MEDIUM, 4 police s válečkovými lištami š x h: 2700x1250 mm, základní


Popis produktu
Velmi robustní nosná konstrukce se základem v paletových regálech MULITIPAL.
Systém základních a přídavných polí dovoluje vytvořit nekonečné regálové řády. Boční rámy a nosné rámy skladových ploch jsou pozinkované, vodorovné nosníky lakované v barvě oranžové RAL2001.
Skladové plochy tvoří souprava válečkových lišt. Válečky jsou z plastu s ocelovou hřídelkou uložené v U-profilech z pozinkovaného plechu. Válečkové lišty jsou uchycené k vodorovným nosným profilům a přestavitelné v rastru 10 mm, profily tvoří zároveň přední dorazovou lištu.
Vodorovné nosníky a tím i skladové plochy jsou výškově přestavitelné v rastru 25 mm. Spadové dráhy jsou rozdělené dělicími lištami, každá má standardně dvě válečkové lišty.
celková šířka základního regálu: šířka police + 170 mm
celková šířka přídavného regálu: šířka police + 85 mm
Parametry
| povrch | pozinkovaný |
| provedení regálu základní regál - 4 sloupky (2 bočnice) přídavný regál - 2 sloupky (1 bočnice) určen pro přistavení k bočnici vedlejšího regálu (nelze použít samostatně) | základní |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 360 kg |
| nosnost regálového pole | 1440 kg |
| počet drah na polici | 6 ks |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka | 1250 mm |
| šířka celkem | 2870 mm |
| šířka police | 2700 mm |
| výška rámu | 2200 mm |





