Spádový regál Multiline LIGHT, 4 police s válečkovými lištami š x h: 1800x1250 mm, přístavný


Popis produktu
Základem nosné konstrukce jsou zásuvné regály MINI-RACK (lehká varianta paletového regálu).
Systém základních a přídavných polí dovoluje vytvořit nekonečné regálové řady. Celá ocelová konstrukce je pozinkovaná.
Skladové plochy tvoří souprava válečkových lišt. Válečky jsou z plastu s ocelovou hřídelkou uložené v U-profilech z pozinkovaného plechu. Válečkové lišty jsou uchycené k vodorovným nosným profilům a jsou přestavitelné v rastru 10 mm.
Vodorovné profily tvoří zároveň přední dorazovou lištu. Vodorovné nosníky a tím i skladové plochy jsou výškově přestavitelné v rastru 50 mm. Jednotlivé spádové dráhy jsou rozdělené dělicími lištami, každá má standardně dvě válečkové lišty.
Výška bočního rámu: 2200 mm
Hloubka bočního rámu: 1300 mm
celková šířka základního regálu: šířka police + 107 mm
celková šířka přídavného regálu: šířka police + 51 mm
Parametry
| povrch | pozinkovaný |
| provedení regálu základní regál - 4 sloupky (2 bočnice) přídavný regál - 2 sloupky (1 bočnice) určen pro přistavení k bočnici vedlejšího regálu (nelze použít samostatně) | přídavný |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 180 kg |
| nosnost regálového pole | 720 kg |
| počet drah na polici | 4 ks |
| počet polic | 4 ks |
| hloubka police | 1250 mm |
| hloubka rámu | 1300 mm |
| šířka celkem | 1851 mm |
| šířka police | 1800 mm |
| výška rámu | 2200 mm |







