Univerzální kovový box, v x š x h: 295x295x395 mm, korpus šedý RAL7037/ dvířka modrá RAL5010


Popis produktu
- lehká ocelová konstrukce
- nerezové závěsy dvířek
- box je samostatně uzamykatelný cylindrickým zámkem se dvěma klíči
- jednotlivé boxy lze vzájemně sešroubovat (dodávka včetně montážního materiálu)
- povrchová úprava práškovým lakem, korpus vždy šedý RAL7037, dvířka barevná
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5010 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7037 ![]() |
| počet schránek | 1 ks |
| hloubka | 295 mm |
| šířka | 295 mm |
| šířka otvoru | 265 mm |
| výška | 295 mm |
| výška otvoru | 265 mm |






