Dlaždicová podlahová rohož Solid Fatigue Step 0,9 x 0,9 m, 100%-nitril, černá
obj. číslo: 117633

5 999,00 Kč bez DPH
7 258,79 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (5 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 454
Popis produktu
- vyrobena ze 100% nitrilu, výborná odolnost vůči olejům a tukům
- elastický povrch nabízí výbornou protiskluznou ochranu a snižuje únavu
- vyhovuje protiskluzové normě DIN51130 - R10
- vhodná i do mokrého průmyslového prostředí, pro studené tvrdé podlahy apod.
- vhodná také pobliž svařovacích pracovišť, vydrží pádajicí částečky při svařování a jiné horké předměty ( EN 13501-1 Class Bfl - s1)
- v propojitelných dlaždicích o rozměru 0,9 x 0,9 m a lze k nim dokoupit náběhové hrany (příslušenství)
- jednotlivé dlaždice lze vyměnit nebo přesunout popř. řezat na míru
- elastický povrch nabízí výbornou protiskluznou ochranu a snižuje únavu
- vyhovuje protiskluzové normě DIN51130 - R10
- vhodná i do mokrého průmyslového prostředí, pro studené tvrdé podlahy apod.
- vhodná také pobliž svařovacích pracovišť, vydrží pádajicí částečky při svařování a jiné horké předměty ( EN 13501-1 Class Bfl - s1)
- v propojitelných dlaždicích o rozměru 0,9 x 0,9 m a lze k nim dokoupit náběhové hrany (příslušenství)
- jednotlivé dlaždice lze vyměnit nebo přesunout popř. řezat na míru
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | nitril nitril |
| použití | suché i mokré prostory |
| povrch | oblázkový |
| max. provozní teplota | 160 °C |
| min. provozní teplota | 0 °C |
| hmotnost | 10,5 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 12,05 kg/m2 |
| délka | 900 mm |
| šířka | 900 mm |
| výška | 18 mm |








