Plošinový vozík se sklopným madlem, ložná plocha z plastu d x š: 610x400 mm, barva žluto-černá

Popis produktu
Ložná plocha z úderuvzdorného polypropylenu (PP) s hliníkovou výztuží na spodní straně. Protiskluzný povrch. Barva žlutá.
Robustní sklopné manipulační madlo z oceli s černým nekluzným nástřikem. Kovová krytka kloubu sklopného mechanismu.
2 pevná a 2 otočná kola o průměru 125 mm, kvalitní celopryžové obruče nezanechávající stopy.
Parametry
| barva | žlutá/černá ![]() |
| ložná plocha d x š | 610 x 400 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| hmotnost | 10 kg |
| nosnost | 200 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka | 610 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka | 400 mm |
| výška | 780 mm |














