Víceúčelový vozík plastový, 3 police, d x š x v: 850x480x1000 mm

Popis produktu
- police a manipulační madlo z plastu
- zesílené spojovací trubky z hliníku
- 4 otočná kola o průměru 100 mm, z toho dvě s brzdou
- nosnost 150 kg
Pro každodenní použití v kancelářích, laboratořích, příručních skladech. Police jsou hladké, snadno se čistí. Police a manipulační madlo černé. Obruče kol jsou šedé, nešpiní a nezanechávají stopy.
Dodávka v rozloženém stavu – snadná montáž.
Parametry
| ložná plocha d x š | 680 x 450 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 10,7 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| délka | 850 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| šířka | 480 mm |
| výška | 1000 mm |



