Transportní kolečko, otočné, červený litý polyuretan, uchycení plotýnkou, nosnost 100 kg

Popis produktu
- stavební výška jen 58 mm
- vidlice kol lisované z ocelového pozinkovaného plechu
- běhoun z litého polyuretanu o tvrdosti 90+/-3 Shore A
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
- kolo je uchycené středovým šroubem s matkou
- střed kola z pozinkovaného plechu, vybaven přesným kuličkovým ložiskem
Parametry
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 60 x 60 mm |
| rozteč děr | 48x48/38x38 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 100 kg |
| průměr děr | 7 mm |
| průměr kola | 35 mm |
| stavební výška | 58 mm |
| šířka obruče | 25 mm |



