Průmyslové kolečko z termoplastické gumy, otočné s brzdou, kluzné ložisko, pr. 160 mm

Popis produktu
- vidlice kol s uchycením plotýnkou lisované z ocelového pozinkovaného plechu
- kolo je uchycené středovým šroubem s matkou
- běhoun z termoplastické šedé gumy, nešpinící podlahu
- střed kola z odolného plastu, vybaven kluzným ložiskem
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
- dvojitá brzda
Parametry
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 200 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 160 mm |
| stavební výška | 195 mm |
| šířka obruče | 45 mm |



