Průmyslové kolečko z termoplastické gumy, pevné, kuličkové ložisko, pr. 100 mm

Popis produktu
- vidlice kol s uchycením plotýnkou lisované z ocelového pozinkovaného plechu
- kolo je uchycené středovým šroubem s matkou
- běhoun z termoplastické šedé gumy, nešpinící podlahu
- střed kola z odolného plastu, vybaven přesným kuličkovým ložiskem
Parametry
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 104 x 80 mm |
| rozteč děr | 84x64/76x56 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 110 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 128 mm |
| šířka obruče | 32 mm |



