Přístrojové kolečko, otočné s brzdou, pr. 100 mm, s plotýnkou nosnost 70 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- přesné věnečkové kuličkové ložisko
- střed kola z odolného plastu
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- s dvojitou brzdou pojezdu a natáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 60 x 60 mm |
| rozteč děr | 47x47/37x37 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 70 kg |
| průměr děr | 6,3 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 124 mm |
| šířka obruče | 24 mm |



