Přístrojové kolečko, otočné, pr. 50 mm, s plotýnkou nosnost 50 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- přesné věnečkové kuličkové ložisko
- střed kola z odolného plastu
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 54 x 54 mm |
| rozteč děr | 40x40/34x34 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 50 kg |
| průměr děr | 6,3 mm |
| průměr kola | 50 mm |
| stavební výška | 73 mm |
| šířka obruče | 20 mm |



