Přístrojové kolečko, otočné, pr. 75 mm, s plotýnkou nosnost 60 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- přesné věnečkové kuličkové ložisko
- střed kola z odolného plastu
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 60 x 60 mm |
| rozteč děr | 48x48/38x38 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 60 kg |
| průměr děr | 6,3 mm |
| průměr kola | 75 mm |
| stavební výška | 103 mm |
| šířka obruče | 25 mm |



