Přístrojové kolečko, otočné, pr. 50 mm, s hřbetním otvorem, nosnost 50 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- přesné věnečkové kuličkové ložisko
- střed kola z odolného plastu
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s hřbetním otvorem pro upevňovací šroub
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| upevnění | hřbetní otvor pro šroub |
| nosnost | 50 kg |
| průměr děr | 10,2 mm |
| průměr kola | 50 mm |
| stavební výška | 73 mm |
| šířka obruče | 20 mm |
| vyosení | 26 mm |



