Přístrojové kolečko, otočné, pr. 100 mm, s hřbetním otvorem, nosnost 70 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- přesné věnečkové kuličkové ložisko
- střed kola z odolného plastu
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s hřbetním otvorem pro upevňovací šroub
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| upevnění | hřbetní otvor pro šroub |
| nosnost | 70 kg |
| průměr děr | 10,2 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 121 mm |
| šířka obruče | 24 mm |
| vyosení | 39 mm |



