Protiúnavová podlahová rohož Orthomat Premium metráž 0,9 x bm, modrá


Popis produktu
- dvouvrstvá protiúnavová rohož
- tvrzený povrch rohože z PVC – extrémně ohybný a odolný proti opotřebení, snadná údržba
- spodní vrstva z PVC pěny zabezpečuje výborné odpružení a působí na zmírnění únavy tak, že snižuje tlak na záda, nohy a chodidla, podporuje krevní oběh a koncentraci
- PVC je odolné vůči mnohým chemickým látkám, zásadám a běžným průmyslovým chemikáliím, odolné vůči alkoholu, alifatickým uhlovodíkům, olejům, slabým kyselinám, silným minerálním kyselinám a zásadám, PVC není odolné vůči organickým rozpouštědlům, ketónům, esterům a aromatickým uhlovodíkům.
- splňuje požadavky normy hořlavosti podle BS EN 13501-1:2002
- okraje ze zkosenou náběhovou hranou
- vhodné pro výrobní linky, montážní provozy, balící stanice, pracovní stoly, prostory pokladen v maloobchodu
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použití | suché prostory |
| povrch | oblázkový |
| zatížení | střední |
| max. provozní teplota | 60 °C |
| min. provozní teplota | 0 °C |
| hmotnost (kg/m2) | 3,7 kg/m2 |
| šířka | 900 mm |
| výška | 12,5 mm |


















