Odpadkový koš Fireguard s protipožárním víkem, nerezová ocel lakovaná, barva černá, objem 30 l


Popis produktu
Koš má speciálně upravené víko, které má samozhášecí funkci a zabraňuje tak hoření uvnitř nádoby. Při vzniku požáru uvnitř nádoby se stoupající spaliny hromadí ve speciálně klenutém víku a brání dalšímu přísunu kyslíku vhazovacím otvorem. Tímto způsobem se oheň udusí.
- vyrobeno z lesklé nerezi, tl. 0,4 mm
- pro vnitřní i venkovní použití
- podstava s gumovým okrajem chrání podlahu proti poškrábání a zajišťuje stabilitu nádoby
Parametry
| barva | černá ![]() |
| konstrukční materiál | nerezová ocel |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 2,86 kg |
| objem | 30 l |
| průměr | 240 mm |
| výška | 720 mm |













