Koš EKO SQUARE na tříděný odpad, objem 60 l, nádoba lakovaná šedá, víko modré (papír)


Popis produktu
- pro vnitřní použití
- dno nádoby chráněno plastovým podstavcem, který nekoroduje a chrání podlahu proti poškrábání
- odnímatelné barevné víko a samolepka v odpovídajícím barevném rozlišení
- koš je vybaven upevňovacími lištami Hold Bag, které stabilně drží odpadní pytel.
- nádoba z lakovaného plechu, barva stříbrošedá
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 60 l |
| hloubka | 300 mm |
| šířka | 300 mm |
| výška | 700 mm |













