Zasouvací vozík VARIOfit pro dlouhé předměty, 1030 x 547 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- pro úsporu místa lze vozíky do sebe zasunovat
- nosný rám svařený z ocelových trubek, lakovaných práškovou modrou barvou RAL5010
- dvě otočné kolečka s brzdou a dvě pevné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu, otočné kolečka s ochranou pro nohy VARIOfit®
- naklápěcí ložná plocha z vodovzdorné překližky s protiskluzovou povrchovou úpravou v rámu z ocelové trubky
Parametry
| ložná plocha d x š | 1030 x 545 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| hmotnost | 32,5 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1100 mm |
| vnější šířka | 740 mm |
| vnější výška | 995 mm |







