Montážní vozík VARIOfit, police- dvě ocelové vaničky, horní madlo, 995x695 mm, nosnost 400 kg


Popis produktu
- konstrukce z ocelových trubek a svařovaných ocelových vaniček
- boční stěny vaniček o výšce 40 mm
- lakováno práškovou barvou
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- ložné výšky: 285 / 915 mm
- světlá výška: 585 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 995 x 695 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 50 kg |
| nosnost | 400 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1165 mm |
| vnější šířka | 700 mm |
| výška | 1065 mm |






