Kontrolní pracoviště s roletou, š x h x v: 1440x700x2010 mm, 4x zásuvka, 1x skříňka, šedá RAL7035


Popis produktu
- svařovaná konstrukce z ocelového plechu tl. 1,0 mm
- celková nosnost korpusu je 500 kg
Horní díl
- zadní stěna je perforovaná s možností použití držáků závěsného sytému Q-SYSTÉM
- pracovní plocha osazena lamino deskou v. 25 mm s ABS hranou, barva šedá RAL7035
Spodní zásuvkový díl
- 4 zásuvky s blokací proto vysunutí více zásuvek najednou
- výšky zásuvek: 1 x 90 mm, 2 x 120 mm, 1 x 210 mm
- nosnost zásuvek 80 kg
- zásuvky jsou vedeny masivními ložiskovými 75% výsuvy
- vnitřní prostor zásuvek je připraven pro instalaci dělících prvků
- uzamykání je řešeno cylindrickými zámky se 2 klíči
Spodní díl se skříňkou
- 1 přestavitelná police o nosnosti 80 kg
- jednokřídlé dveře, vnitřní strana je opatřena perforací umožňující uchycení držáků nástrojů a nářadí Q-SYSTÉM
- cylindrický zámek se 2 klíči
- párové zámky umožňující odemčení zásuvek i dveří jedním klíčem
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost korpusu | 500 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 1 ks |
| počet zásuvek | 4 ks |
| hloubka | 700 mm |
| šířka | 1440 mm |
| výška | 2010 mm |
bez DPH















