Záchytná vana z polyethylénu, objem 220 l, d x š x v: 865x1245x350 mm, pozinkovaný rošt


Popis produktu
- záchytný objem 220 l, na 2 sudy 220 l
- hladké dno i pro skladování menších nádob
- vysoce kvalitní konstrukce, nárazy jsou odvedeny přímo do podlahy
- umožňuje manipulaci vysokozdvižným vozíkem
- vysoká odolnost proti olejům, kyselinám i louhům
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | s ocelovým roštem |
| hmotnost | 31 kg |
| nosnost | 760 kg |
| záchytný objem | 220 l |
| délka celkem | 1245 mm |
| šířka celkem | 865 mm |
| výška celkem | 350 mm |
bez DPH







