Pojízdná záchytná vana z polyethylénu, objem 220 l, d x š x v: 865x1245x350 mm, bez roštu


Popis produktu
- záchytný objem 220 l na 2 sudy
- hladké dno i pro skladování menších nádob
- vysoká odolnost proti olejům, kyselinám i louhům
- trubkové madlo
- kola polyamidová, 2 pevná a 2 otočná s brzdou
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 21 kg |
| nosnost | 620 kg |
| záchytný objem | 220 l |
| délka celkem | 1245 mm |
| šířka celkem | 865 mm |
| výška celkem | 350 mm |




