Průmyslová podlahová rohož Bublemat 0,9x 0,6 m, černá se žlutými okraji - koncový díl


Popis produktu
- měkká protiúnavová a protiskluzová rohož
- vyrobená ze směsi přírodní pryže a recyklátu (30%), odolná vůči otěru
- bublinový povrch stimuluje cirkulaci krve v nohou a snižuje únavu při delším stání
- dobře izoluje od studené betonové podlahy
- okraje ze zkosenou náběhovou hranou
Koncový díl - v kombinaci s průběžným dílem propojitelné do nekonečného běhounu o šířce 0,9 m.
Parametry
| barva | černá se žlutými okraji ![]() |
| materiál | guma přírodní/recyklát |
| použití | suché prostory |
| povrch | bublinkový |
| zatížení | střední |
| max. provozní teplota | 50 °C |
| min. provozní teplota | -20 °C |
| hmotnost | 6,35 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 11 kg/m2 |
| délka | 900 mm |
| šířka | 600 mm |
| výška | 14 mm |



















