Skříňový vozík VARIOfit bez víka, stěny z plechu - jedna sklopná, 1200 x 800 mm, nosnost 500 kg


Popis produktu
- celosvařovaná ocelová konstrukce, lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010
- ložná plocha z ocelového plechu
- jedna podélná stěna v polovině sklopná
- výška čelních a bočních stěn: 810 mm
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 1190 x 790 mm |
| provedení | stěny z lakovaného plechu |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| víko | ne |
| hmotnost | 101 kg |
| nosnost | 500 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1330 mm |
| vnější šířka | 820 mm |
| vnitřní výška | 810 mm |
| výška celkem | 1105 mm |




