Antistatický vychystávací vozík VARIOfit, dvě sklopné police 610x410 mm


Popis produktu
Vozíky ESD jsou určeny pro vybavení provozů v elektronickém průmyslu, kde je potřeba zamezit hromadění statického náboje a předcházet vytváření elektrostatických výbojů, které mohou poškodit citlivá elektronická zařízení.
- svařovaný vozík VARIOfit z ocelových profilů, práškově lakovaných barvou tmavě šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakem, který zároveň zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození
- sklopné ložné plochy z elektricky vodivé laminované dřevotřísky světle šedé barvy uložené v ocelovém rámu s přesahem
- nosnost polic 50 kg
- vhodné pro ESD EURO přepravky
- sklopné ESD police z elektricky vodivé laminované dřevotřískové desky, světle šedé barvy, v oceľovom ráme s presahom 10 mm
- horná a prostredná polica sklopná v uhle 15° a 30°
- ložné výšky: 230 / 680 / 1175 mm
- světlá výška: 425 / 470 mm
- 2 pevná a 2 otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z elektricky vodivé, šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
Parametry
| ložná plocha d x š | 610 x 410 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| hmotnost | 29,5 kg |
| nosnost | 200 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 50 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| průměr kola | 125 mm |
| vnější délka | 815 mm |
| vnější šířka | 455 mm |
| výška celkem | 1185 mm |









