Antistatický vychystávací vozík VARIOfit, 5 sklopných polic 1240x610 mm


Popis produktu
Vozíky ESD jsou určeny pro vybavení provozů v elektronickém průmyslu, kde je potřeba zamezit hromadění statického náboje a předcházet vytváření elektrostatických výbojů, které mohou poškodit citlivá elektronická zařízení.
- svařovaný vozík VARIOfit z ocelových profilů, práškově lakovaných barvou tmavě šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakem, který zároveň zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození
- sklopné ložné plochy z elektricky vodivé laminované dřevotřísky světle šedé barvy uložené v ocelovém rámu s přesahem
- nosnost polic 50 kg
- vhodné pro ESD EURO přepravky
- boční rámy svařované, s vodorovnými příčníky v rastru 150 mm, do kterých jsou následně přišroubované policové rámy
- pro pohodlné vyskladňování, lze každou polici přišroubovat v jedné ze tří poloh:
> vodorovně,
> sklopené pod úhlem 17°
> nebo 32°
- všechna čtyři kola s ochranou pro nohy VARIOfit® a protivláknovým krytem
Parametry
| ložná plocha d x š | 1240 x 610 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 600 |
| hmotnost | 103 kg |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 50 kg |
| počet podlaží | 5 ks |
| počet polic | 5 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 1350 mm |
| vnější šířka | 665 mm |
| výška celkem | 1700 mm |







