Ocelová záchytná vana (StawaR), bez roštu, záchytný objem 65l, dxšxv: 800x500x290 mm

Popis produktu
Pro skladování kapalin ohrožujících spodní vody a životní prostředí.
- s označením CE a německým prohlášením o shodě ÜHP podle StawaR
- robustní ocelová konstrukce, svařená z ocelového plechu tl. 3 mm, lakovaná v barvě modré RAL5012
- na nožičkách o výšce 100 mm, pro jednoduchou manipulaci pomocí paletového vozíku
Parametry
| barva | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 29 kg |
| záchytný objem | 65 l |
| délka celkem | 800 mm |
| šířka celkem | 500 mm |
| výška celkem | 290 mm |




