Ocelová záchytná vana (StawaR), bez roštu, záchytný objem 84l, dxšxv: 1300x800x205 mm

Popis produktu
Pro skladování kapalin ohrožujících spodní vody a životní prostředí.
- s označením CE a německým prohlášením o shodě ÜHP podle StawaR
- robustní ocelová konstrukce, svařená z ocelového plechu tl. 3 mm, lakovaná v barvě modré RAL5012
- na nožičkách o výšce 100 mm, pro jednoduchou manipulaci pomocí paletového vozíku
Parametry
| barva | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | bez roštu |
| hmotnost | 39 kg |
| záchytný objem | 84 l |
| délka celkem | 1300 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| výška celkem | 205 mm |




