Plošinový vozík nerezový, v x d x š: 910x820x560 mm
obj. číslo: 118073
11 747,00 Kč bez DPH
14 213,87 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (42 prac. dní)
Popis produktu
- celonerezové provedení konstrukce vozíku z velmi kvalitní nerezové oceli třídy AISI304
- čtyři otočné kladky o průměru 125 mm s šedými plnými obručemi, z toho dvě s brzdou
- plastová ochrana rohů, která chrání konstrukci před nárazem a stěny proti oděru
- čtyři otočné kladky o průměru 125 mm s šedými plnými obručemi, z toho dvě s brzdou
- plastová ochrana rohů, která chrání konstrukci před nárazem a stěny proti oděru
Parametry
| konstrukční materiál | nerezová ocel |
| ložná plocha d x š | 720 x 490 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 700 x 500 |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka celkem | 820 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka celkem | 560 mm |
| výška celkem | 910 mm |





