Policový vozík nerezový, 2 police, 2 zásuvky v barvě bílé, v x d x š: 1040x760x560 mm

Popis produktu
- celonerezové provedení konstrukce vozíku z velmi kvalitní nerezové oceli třídy AISI304
- nosnost polic 50 kg, nosnost zásuvky 20 kg při rovnoměrném zatížení
- antirezonanční výztuha
- čtyři otočné kladky o průměru 125 mm se šedými plnými obručemi, z toho dvě s brzdou
Police s prolisem proti sklouznutí materiálu z vozíku.
Zásuvky s plastovým vyjímatelným košem a s dotahem, čelo zásuvky z tvrzeného plastu (ABS). Prachotěsnost zásuvek zaručuje pryžový profil po celém obvodu čela zásuvek. Madla zásuvek z nerezu vsazené do plastových úchytek. Centrální zamykání zásuvek.
Plastová ochrana rohů, která chrání konstrukci vozíku před nárazem a stěny proti oděru.
Parametry
| čela zásuvek | bílá RAL 9003 |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 700 x 500 |
| nosnost | 140 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 50 kg |
| nosnost zásuvky | 20 kg |
| počet podlaží | 4 ks |
| počet polic | 2 ks |
| počet zásuvek | 2 ks |
| délka | 760 mm |
| šířka | 560 mm |
| výška celkem | 1040 mm |
| výška zásuvky | 200 mm |







