Euro přepravka ESD, antracit, 200 x 150 x 120 mm

Popis produktu
Antistatické Euro přepravky jsou vyrobeny z elektricky vodivého plastu a jsou tak vhodné obzvláště pro bezpečné skladování a přepravu elektronického zboží. Povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm.
Mají mimořádně robustní konstrukci a modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech.
Parametry
| barva | antracit ![]() |
| hmotnost | 0,37 kg |
| objem | 2 l |
| vnější délka | 200 mm |
| vnější šířka | 150 mm |
| vnější výška | 120 mm |
| vnitřní délka | 170 mm |
| vnitřní šířka | 120 mm |
| vnitřní výška | 105 mm |




