Euro přepravka ESD, antracit, 400 x 300 x 75 mm

Popis produktu
Antistatické Euro přepravky jsou vyrobeny z elektricky vodivého plastu a jsou tak vhodné obzvláště pro bezpečné skladování a přepravu elektronického zboží. Povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm.
Mají mimořádně robustní konstrukci a modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech.
Parametry
| barva | antracit ![]() |
| hmotnost | 0,69 kg |
| objem | 6,9 l |
| vnější délka | 400 mm |
| vnější šířka | 300 mm |
| vnější výška | 75 mm |
| vnitřní délka | 370 mm |
| vnitřní šířka | 270 mm |
| vnitřní výška | 70 mm |




