Euro přepravka ESD, antracit, 800 x 600 x 420 mm

Popis produktu
Antistatické Euro přepravky jsou vyrobeny z elektricky vodivého plastu a jsou tak vhodné obzvláště pro bezpečné skladování a přepravu elektronického zboží. Povrchový odpor: 103 < 1010 Ohm/cm.
Mají mimořádně robustní konstrukci a modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech.
Parametry
| barva | antracit ![]() |
| hmotnost | 6,93 kg |
| objem | 172 l |
| vnější délka | 800 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| vnější výška | 420 mm |
| vnitřní délka | 760 mm |
| vnitřní šířka | 560 mm |
| vnitřní výška | 405 mm |




