Plastový box pro upínač nástroje typu ABS 50, modul 8x8, barva modrá.
obj. číslo: 118189
96,00 Kč bez DPH
116,16 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Popis produktu
ABS upínače - k odkládání a skladování upínačů nástrojů typu ABS.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 82 mm |
| hloubka dutiny | 33 mm |
| průměr dutiny | 29 mm |
| šířka celkem | 82 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















