Plastový box pro nástroj s kuželovou stopkou ISO 30, modul 8x8, barva modrá.

Popis produktu
ISO kužely - k odkládání a skladování upínačů, fréz, vrtáků a dalších nástrojů s kuželovou stopkou ISO. Je použitelný rovněž pro variantu ISO-SK.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 82 mm |
| hloubka dutiny | 50 mm |
| průměr dutiny | 32,5 mm |
| šířka celkem | 82 mm |
| výška celkem | 102 mm |
















