Plastový box pro nástroj s kuželovou stopkou MORSE - M2, modul 5x5, barva modrá.
obj. číslo: 118197
61,00 Kč bez DPH
73,81 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Popis produktu
MORSE kužely - k odkládání a skladování upínačů, fréz, vrtáků, výstružníků a dalších nástrojů s kuželovou stopkou Morse.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 52 mm |
| hloubka dutiny | 55 mm |
| průměr dutiny | 18,5 mm |
| šířka celkem | 52 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















