Plastový box pro nástroj s kuželovou stopkou MORSE - M3, modul 4x4, barva modrá.
obj. číslo: 118198
48,00 Kč bez DPH
58,08 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Popis produktu
MORSE kužely - k odkládání a skladování upínačů, fréz, vrtáků, výstružníků a dalších nástrojů s kuželovou stopkou Morse.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| spojovací modul | 4 x 4 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 42 mm |
| hloubka dutiny | 64,5 mm |
| průměr dutiny | 24 mm |
| šířka celkem | 42 mm |
| výška celkem | 92 mm |
















