Plastový box pro upínač nástroje CAPTO - C 4, modul 5x5, barva modrá.
obj. číslo: 118203
62,00 Kč bez DPH
75,02 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Popis produktu
CAPTO upínače - k odkládání a skladování upínačů nástrojů typu Capto.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 52 mm |
| hloubka dutiny | 22,5 mm |
| průměr dutiny | 28,5 mm |
| šířka celkem | 52 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















