Plastový box pro upínač nástroje VDI 40, modul 10x10, barva modrá.
obj. číslo: 118213
124,00 Kč bez DPH
150,04 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Popis produktu
VDI upínače - k odkládání a skladování upínačů nástrojů typu VDI. Provedení boxu odpovídá normě DIN 69880.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| spojovací modul | 10 x 10 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 102 mm |
| hloubka dutiny | 94 mm |
| průměr dutiny | 40,7 mm |
| šířka celkem | 102 mm |
| výška celkem | 102 mm |
















