Plastový box pro nástroj s válcovou stopkou - D2,35, modul 5x5, dutin 25 ks (2,35x18 mm), barva modrá.
obj. číslo: 118220
52,00 Kč bez DPH
62,92 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Popis produktu
Válcové stopky - pro ukládání fréz, vrtáků, brusných tělísek, výstružníků a jiných nástrojů s válcovou stopkou.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutin | 25 ks |
| délka celkem | 52 mm |
| hloubka dutiny | 18 mm |
| průměr dutiny | 2,35 mm |
| šířka celkem | 52 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















