Stůl kancelářský ve tvaru 'L', podnoží 'C', bílé, barva ořech, pravé, š: 1800 x 1600 mm


Popis produktu
- pracovní deska tl. 25 mm z kvalitní dřevotřísky s oboustranným melaminovým potahem
- desky jsou ohraněny 2 mm ABS páskami, které je chrání proti mechanickému i dynamickému poškození
- podnoží ve tvaru „C“ s krycím panelem
- robustní kovové podnoží je lakováno stříbrnou matnou nebo bílou barvou
- krycí panel je vždy ve stejném dekoru jako pracovní deska, výška panelu je 320 mm
- jednotná výška stolů je 740 mm a hloubka 800 mm
- rektifikačními šrouby je možné dorovnat nerovnosti až do 10 mm
Parametry
| barva | ořech ![]() |
| barva konstrukce | bílá RAL9016 ![]() |
| tvar | "L", pravý |
| hloubka | 800 mm |
| hloubka kratší strany | 600 mm |
| šířka | 1800 mm |
| šířka kratší strany | 1600 mm |
| výška | 740 mm |





















