Kontejnerový vozík VARIOfit, pozinkovaná drátěná mřížka, š x h x v: 1860x650x1850 mm, nosnost 300 kg


Popis produktu
- ocelová konstrukce, galvanicky pozinkovaná
- rozměry přizpůsobené Euro-přepravkám (600 x 400 mm)
- 2 otočná kola s brzdou a 2 kola pevná, plastový ráfek, precizní kuličková ložiska, protivláknová ochrana a ochrana pro nohy, obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- drátěné boční stěny, dno i střecha
- manipulační madlo pro snadnou obsluhu
- integrovaná kapsa na dokumenty.
Parametry
| ložná plocha d x š | 1675 x 615 mm |
| velikost ok - boční stěny | 100 x 50 mm |
| velikost ok - dno | 100 x 50 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1900 x 700 |
| hmotnost | 86,5 kg |
| nosnost | 300 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| vnější délka | 1860 mm |
| vnější šířka | 650 mm |
| výška celkem | 1850 mm |











