Konzolový regál MULTISTRONG M, jednostranný, přídavný, vxšxh: 3000x1300x800 mm


Popis produktu
Konzolové regály jsou určené pro stojící a ležící dlouhý materiál, umožňují také skladování tabulového a deskového materiálu.
- stojiný z děrovaných profilů IPE 140
- výškově přestavitelná ramena v rastru 100 mm, průřez ramene 70x30 mm
- osová vzdálenost stojin 1330 mm
Kvalitní promyšlené provedení. Perfektní bezpečnost. Zajištění ramen proti vyháknutí při naskladňování a vyskladňování zboží. Utažením pojistného šroubu je zaručeno pevné spojení mezi ramenem a stojinou.
Konstrukce je lakovaná modrou barvou RAL5010. Regál je snadno smontovatelný s možností ukotvení.
Na přání můžeme dodat také regály se vzdálenosti stojin 1030 mm.
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| provedení | Multistrong MEDIUM |
| provedení regálu základní regál - 4 sloupky (2 bočnice) přídavný regál - 2 sloupky (1 bočnice) určen pro přistavení k bočnici vedlejšího regálu (nelze použít samostatně) | přídavný |
| přístup | jednostranný |
| nosnost 1 stojiny jednostranné | 1250 kg |
| nosnost ramene | 250 kg |
| počet nosných ramen | 5 ks |
| počet podlaží | 5 ks |
| počet stojin | 1 ks |
| délka celkem | 1403 mm |
| délka nosníků | 800 mm |
| hloubka celkem | 1030 mm |
| výška celkem | 3000 mm |
| vzdálenost stojin | 1330 mm |












