Přepravka KLT-12415, 1200 x 400 x 147 mm, modrá RAL 5005

Popis produktu
- podle doporučení VDA 4500
Vyvinuté speciálně pro optimalizaci logistického řetězce v automobilovém průmyslu podle doporučení VDA. Rozměrově jsou přizpůsobené přepravě na EUR a ISO-paletách a uskladnění v automatizovaných skladových systémech. Ergonomické úchyty na čelních stranách ulehčují ruční manipulaci. Na boční straně integrovaný rámeček pro etikety.
Vyrobené z recyklovatelného polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů, teplotně stalé v rozsahu -20°do +100°C.
Nosnost KLT-přepravek je 20 kg.
Přepravky KLT mají plné, extremně stabilní, zesílené dno (z vnější strany mřížka), barva modrá RAL5005.
Parametry
| barva | modrá RAL5005 ![]() |
| hmotnost | 3,85 kg |
| nosnost | 20 kg |
| stohovací nosnost | 600 kg |
| objem | 55 l |
| vnější délka | 1200 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 147 mm |
| vnitřní délka | 1142 mm |
| vnitřní šířka | 360 mm |
| vnitřní výška | 134 mm |




