Skříň se 3 vertikálními výsuvnými rámy, v x š x h: 1950x1044x790 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
Pro uskladnění nářadí, nástrojů a materiálu ve skladech, výrobních a dílenských provozech. Snadný přístup k předmětům uloženým v celé hloubce úložného prostoru.
Robustní ocelový korpus o celkové nosnosti 1200 kg se třemi výsuvnými rámy a centrálním zamykáním. Výsuvy rámů nejsou zajištěny teleskopickými výsuvy, ale dveře vyjíždí přímo po podlaze na kolečkách s kuličkovým ložiskem. Nosnost jednoho výsuvného rámu je až 400 kg. Skříň má hladký práškově lakovaný povrch.
Rámy lze libovolně vybavit policemi nebo nástrojovými rámy.
Police je opatřena gumovou podložkou. Nosnost police je 50 kg. Rozměr (š x h x v): 697 x 305 x 50 mm.
Nástrojové rámy jsou určeny pro ukládání držáků obráběcích nástrojů a lze je nastavit do tří poloh na obě strany. Nosnost nástrojového rámu je 50 kg. Rozměr (š x h x v): 627 x 300 x 74 mm.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 142 kg |
| nosnost | 1200 kg |
| nosnost výsuvného rámu | 400 kg |
| hloubka | 790 mm |
| šířka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |









