Skříň se 3 vertikálními výsuvnými rámy a držáky na nástroje, v x š x h: 1950x1044x790 mm, barva modrá RAL5012


Popis produktu
Pro uskladnění nářadí, nástrojů a materiálu ve skladech, výrobních a dílenských provozech. Snadný přístup k předmětům uloženým v celé hloubce úložného prostoru.
Robustní ocelový korpus o celkové nosnosti 1200 kg se třemi výsuvnými rámy a centrálním zamykáním. Výsuvy rámů nejsou zajištěny teleskopickými výsuvy, ale dveře vyjíždí přímo po podlaze na kolečkách s kuličkovým ložiskem. Nosnost jednoho výsuvného rámu je až 400 kg. Skříň má hladký práškově lakovaný povrch.
V každém výsuvu jsou standardně 4 nástrojové rámy pro ukládání držáků obráběcích nástrojů.
Nosnost nástrojového rámu je 50 kg a lze ho nastavit do tří poloh na obě strany. Rozměr (š x h x v): 627 x 300 x 74 mm.
Rámy lze libovolně vybavit dalšími nástrojovými rámy nebo policemi.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| hmotnost | 180 kg |
| nosnost | 1200 kg |
| nosnost výsuvného rámu | 400 kg |
| hloubka | 790 mm |
| šířka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |









