Skříň vertikální, 3 výsuvné perfopanely, v x š x h: 1950x1044x655 mm, korpus šedý RAL7035/ dvířka modrá RAL5012


Popis produktu
Pro uskladnění nářadí, nástrojů a materiálu ve skladech, výrobních a dílenských provozech. Snadný přístup k předmětům uloženým v celé hloubce úložného prostoru.
Robustní ocelový korpus o celkové nosnosti 600 kg s výsuvnými perfopanely a centrálním zamykáním. Plné výsuvy zajišťují maximální využití prostoru. Výsuvy jsou vybaveny tlumiči nárazu a bezpečnostní blokací (při výsuvu jednoho panelu zablokuje mechanismus výsuvy ostatních panelů, čímž zabrání případnému převážení skříně dopředu).
Perfopanely jsou oboustranné a jsou určené pro zavěšení držáků nářadí Q-systém. Nosnost jednoho perfopanelu je 75 kg.
Skříň má hladký práškově lakovaný povrch.
Mezery mezi panely jsou 230 mm.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 132 kg |
| nosnost | 600 kg |
| nosnost výsuvného rámu | 75 kg |
| hloubka | 655 mm |
| šířka | 1044 mm |
| výška | 1950 mm |











