Dílenský stůl MARS, 1 skříňka, 5 zásuvek, šířka 1200 mm

Popis produktu
- kvalitní konstrukce z ocelového plechu tl. 1,0 mm
- pracovní deska z masivní bukové spárovky tl. 25 mm
- nosnost pracovní desky 300 kg
Zásuvky na kuličkových vodicích lištách se 100 % výsuvem, nosnost zásuvky 40 kg, vnitřní rozměr: 440x440x120 mm madla z kvalitního plastu.
Dvířka skříněk jsou opatřena zámky se dvěma klíči, vnitřní rozměr skříňky: 450x510x450 mm.
Rektifikační nožičky pro vyrovnání nerovností podlahy.
Povrchová úprava strukturovanou práškovou barvou v kombinaci tmavě šedá RAL 7037 / červená RAL 3000.
Dodávka v demontovaném stavu, snadná montáž díky předlisovaným maticím.
Parametry
| barva dveří | červená RAL3000 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7037 ![]() |
| nosnost | 300 kg |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 5 ks |
| hloubka | 600 mm |
| šířka | 1200 mm |
| tloušťka pracovní desky | 25 mm |
| výška | 840 mm |









