Dílenská skříňka KOMBI, v x š x h: 840 x 578 x 630 mm, 1 x dvířka, 2 x zásuvka, barva šedá RAL7035/modrá RAL5012


Popis produktu
- svařovaná konstrukce z ocelového plechu, práškově lakovaná
Zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků (perforace bočnic a dna v rastru 17 mm)
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
Dvířka s jednobodovým zamykáním, plastové madlo s integrovanou cylindrickou vložkou
- jsou vybavená pružinovým aretačním mechanismem proti samovolnému otevírání v odemčené poloze
- technické provedení umožňuje změnu otevíraní z pravého na levé
Vybavení:
1x zásuvka 75 mm
1x zásuvka 125 mm
1 skříňka s dvířky 550 mm
a 1x police, přestavitelná po 25 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 48 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet polic | 1 ks |
| počet skříněk | 1 ks |
| počet zásuvek | 2 ks |
| hloubka | 630 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| šířka | 578 mm |
| šířka zásuvky | 459 mm |
| výška | 840 mm |



















