Dílenská skříňka KOMBI, v x š x h: 840 x 731 x 780 mm, 3 x zásuvka, barva šedá RAL7035/modrá RAL5012


Popis produktu
- svařovaná konstrukce z ocelového plechu, práškově lakovaná
Zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků (perforace bočnic a dna v rastru 17 mm)
- madla přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
Vybavení:
1x zásuvka 150 mm
2x zásuvka 300 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 75 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 780 mm |
| hloubka zásuvky | 612 mm |
| šířka | 731 mm |
| šířka zásuvky | 612 mm |
| výška | 840 mm |

















